• slidebg1
  Zivju milti
  Sertificēti, augstas kvalitātes zivju milti
  ar piegāde visā pasaulē.
  Uzzināt vairāk!
  Zivju milti
 • slidebg1
  Zāģmateriāli
  Augstas kvalitātes lapu koku zāģmateriāli
  ar piegādi visā pasaulē.
  Uzzināt vairāk!
  Zāģmateriāli
 • slidebg1
  Mēslojums
  Organiskais mēslojums uz zivju miltu pamatā
  ar piegādi visā pasaulē.
  Uzzināt vairāk!
  Mēslojums

Vairāku gadu veiksmīga pieredze

Visa produkcija ir sertificēta

Labākas cena un piegāde

Par mums


Latvijas-Amerikas kopuzņēmums SIA "Kalifeks" - daudzveidīga kompānija, kas veiksmīgi darbojas tirgū kopš 1993. gada novembra.

SIA "Kalifeks" ir viens no lielākajiem zivju miltu piegādātājiem Latvijā un augstas kvalitātes zāģmateriālu ražotājs no lapu kokiem un no vērtīgiem koku veidiem. Galvenais veiksmes faktors ir uzņēmuma kvalificēts personāls, vairāku gadu pieredze un individuāls darbs ar katru klientu.

Piedāvāto produktu klāsts ietver organisko mēslojumu uz zivju miltu pamatā, barības piedevas dzīvniekiem (zivju milti), saliekamās mēbeles, kancelejas preces, rotaļlietas. Kompānijas jaunais darbības virziens ir koka rāmju un nestuvēs ražošana.

Uzņēmuma pastāvīgie partneri ir lielie uzņēmumi no Polijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Lielbritānijas, ASV un Ķīnās. Visa "Kalifeks" kompānijas produkcija tiek rūpīgi pārbaudīta un atbilst visiem starptautiskajiem kvalitātes standartiem. Mūsdienas uzņēmuma veiksmīgu darbu nodrošina labi koordinēta komanda, kas sastāv no 17 cilvēkiem.

Liela pieredze, nopietna pieeja biznesam, ātra produktu piegāde, gadu gaitā kompānija "Kalifeks" nopelnīja uzticama un atbildīga partnera reputāciju, kas piedāvā augstas kvalitātes produkciju.


Наши клиенты

 • jQuery
  WordPress
  WooCommerce
  Themeforest

Zivju milti


Augstas kvalitātes zivju milti ir viens no svarīgākiem komponentiem dzīvnieku barībā.

Galvenais vērtības iemesls ir tās unikāls sastāvs, tā labi uzsūcas un ir ļoti nozīmīga dzīvnieku nobarošana un veselības uzlabošana. Zivju milti ir augstas kvalitātes olbaltumvielu un tauku avots, kas ir bagāts ar omega-3 taukskābēm. Pēc noderīgu vielu satura zivju milti ir ir viens no vērtīgākajiem barības produktiem pasaulē.

Zivju milti uzlabo šādus rādītājus:

 • Palielina pieauguma tempu, dzīvniekiem.
 • Palielina izturību pret infekcijām, stiprina imūnsistēmu.
 • Palīdz uzlabot reproduktīvās funkcijas.
 • Nostiprina nervu sistēmu un kaulu struktūru.
 • Samazina medikamentu izmantošanu.
 • Samazina tauku procentus gaļā, koriģē taukskābju līdzsvaru.

Svarīgi uzglabāšanas faktori: Gaisa mitrums nedrīkst pārsniegt 75%, Sargāt Dzīvniekiem nepieejamas vietas, uzglabāšanas temperatūra ir virs 30 ° C Derīguma termiņš - 12 mēneši.

Mūsu kompānija piedāvā iegadāties augstas kvalitātes zivju miltus ar visam iepriekš minētām īpašībām.


Uzzināt vairāk!...

Zāģmateriāli


Lapu koku zāģmateriāli - zāģmateriālu un kokapstrādes nozaru produkcija, kas ir izgatavota no lapu kokiem. Lapu koku zāģmateriāli ir viens no visbiežāk izmantotajiem materiāliem mēbeļu ražošanā.

Šis zāģmateriālu veids ir izgatavots no lapu kokiem, piemēram, ozols, bērzs, papeles, osis, apses;

Pastāv vairāki zāģmateriālu veidi:

 • neapzāģēta brusa
 • apzāģēta brusa
 • neapzāģēts dēlis
 • apzāģēts dēlis

Lapu koku zāģmateriāliem ir raksturīga augsta izturība un ilgs kalpošanas laiks, tos bieži izmanto celtniecībā un interjera dekorēšana. Lapu koku zāģmateriālu ir vairāk nekā par 30% stiprākas un izturīgākas neka skujkoku zāģmateriāli. Ilgtermiņa lietošanai ir ieteicama apstrādātu zāģmateriālus ar īpašu antiseptiķi. Mūsu kompānija piedāvā dažāda veida augstas kvalitātes lapu koku zāģmateriālus, kas atbilst visām nepieciešamajām prasībām un starptautiskajiem kvalitātes standartiem.


Uzzināt vairāk!...

Mēslojumi


Organiskais mēslojums ir mēslojums, kas satur tikai dabiskos elementus, tas ir piemērots visu augu un stādu barošanai.

Zivju milti ir vissvarīgākais organiskais mēslojums, tas ietver sevī visas nepieciešamās uzturvielas. Zivju milti veicina strauju augu augšanu un uzlabo augsnes struktūru. To sastāvs ir bagāts ar mikroelementiem, kas stiprina augu saknes un nodrošina pilnu auga izaugsmi.

Organiskais mēslojums ietver "makroelementus" (nepieciešami lielos daudzumos), piemēram, slāpeklis (N), fosfors (P), kālija (K), kalcija (Ca), sēra (S) un magnija (Mg) un "mikroelementus "(nepieciešami mazākos daudzums), piemēram, cinka (Zn), vara (Cu), dzelzs (Fe) un molibdēna (Mo). Satur mikroelementus un makroelementus, kas ir nepieciešami augu barošanai. Uzlabo augsnes struktūru, kā arī ūdens un gaisa režīmu. Nodrošina labu augšanu un augu attīstību, kā arī augstu bioloģisko vērtību audzējamai produkcijai.

Zivju milti bagātina augsni ar labvēlīgam baktērijām un mikroorganismiem, kas labvēlīgi ietekme un palielina ražu. Zivju miltu sastāvs ir bagāts ar fosforu, kam ir labvēlīga ietekme uz izaugsmi un ražu tādam kultūrām, kā kartupeļi, tomāti, gurķi, burkāni, redīsi. Zivju milti baro augsni pakāpeniski, bez riska "pārbarot" augu.


Uzzināt vairāk!...

Отзывы клиентов

 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec hendrerit vehicula est, in consequat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec hendrerit vehicula est, in consequat. Donec hendrerit vehicula est, in consequat. Donec hendrerit vehicula est, in consequat.

  Peter ClarkUI Designer - Cliptheme

 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec hendrerit vehicula est, in consequat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

  Nicole BellContent Designer - Cliptheme