Mēslojumi

Organiskais mēslojums ir mēslojums, kas satur tikai dabiskos elementus, tas ir piemērots visu augu un stādu barošanai. Organiskais mēslojums uz zivju miltu pamata satur mikro un makro elementus, kuri ir nepieciešami augu uzturam. Zivju milti veicina strauju augu augšanu, uzlabojot augsnes struktūru. To sastāvs ir bagāts ar mikroelementiem, kas stiprina augu saknes un nodrošina pilnu auga izaugsmi. Organiskais mēslojums ievērojami uzlabo augsnes īpašības, aizpildot to ar lietderīgiem mikroelementiem un ar nepieciešamiem mikroorganismiem. Tie uzlabot augsnes ūdens un gaisa sastāvus, palielinot auglību .

Zivju milti ir viens no svarīgākajiem organiskiem mēslojumiem, tas ietver visus nepieciešamos mikroelementus un uzturvielas. Pievienojot zivju miltu augsnē, tiek uzlabota tās struktūra, palielināta auglība un paātrināta augšanu. Zivju milti nodrošina papildu augu barošanu, stiprina saknes, uzlabojot ziedu un augļu attīstību. Zivju milti bagātina augsni ar labvēlīgam baktērijām un mikroorganismiem, kas labvēlīgi ietekmējot, palielina ražu. Zivju miltu sastāvs ir bagāts ar fosforu, kam ir labvēlīga ietekme uz izaugsmi un ražu tādam kultūrām, kā kartupeļi, tomāti, gurķi, burkāni, redīsi. Zivju milti baro augsni pakāpeniski, bez riska "pārbarot" augu. Zivju miltu pievienošana augsnei nodrošina augstu bioloģisko vērtību lauksaimniecības produktiem. Organiskais Mēslojums uz zivju miltu pamatā ir videi draudzīgs un nekaitīgs gan augsnei, gan augiem.

Mūsu kompānija piedāvā augstas kvalitātes zivju miltus, kas atbilst visiem starptautiskiem kvalitātes standartiem.

Organiskais mēslojums - zivju milti(NPK6-4-0,4).

Reģistrēts Latvijā (reģ.Nr. GO.03-0489-08)

Iepakojums – polietilēna maisi, svars netto 2 kg.

Mērķtiecīgi ir pielietot augsnes maisījumiem, audzējot stādus, kā arī augu virsmēslošanai.
Ekoloģiski nekaitīgs augsnei un augiem.
Lietošanas instrukcija: iebērt 0,2-0,4 kg/ m2, pēc iekaisīšanas augsnē cītīgi to sajaukt.
Glabāt sausā, nepieejamā bērniem vietā.
Neizmantot dzīvnieku barošanai!

BIOFALGA

Biofalga ir šķīstošs jūras aļģu ekstrakta apstrādāts organominerālais mēslojums profesionālai izmantošanai sakņu dārzos, dēstu audzētavās, puķu un telpaugu audzēšanā un organiskajā lauksaimniecībā.

Iedarbība:

Biofalgas šķīstošais pulveris sekmē līdzsvarotu stādu (puķu), jo īpaši rožu augšanu, palielina imunitāti un pretestības spēju, uzlabo puķu un stādu kvalitāti un uzlabo augšanas ātrumu. Stimulētā augu imūnsistēma palīdz izturēt vides spriedzi, slimību un kaitēkļu uzbrukumu. Uzlabojas dīgtspēja, palielinās sakņu masa un hlorofila līmenis. Ievērojami paildzināts ziedu, augļu un dārzeņu uzglabāšanas laiks. Stimulē augsnes mikroorganismu aktivitāti, uzlabo augsnes ūdens aizturēšanas spēju. Palīdz katjoniem iekļūt augos un vieglāk tajos uzsūkties. Tas labvēlīgi iedarbojas uz augiem, palīdzot efektīvāk izmantot ķīmiskos mēslojumus. Biofalga ir netoksisks un videi draudzīgs

IZMANTOŠANA

Lapu apsmidzināšana:

Atšķaidījuma proporcija ir 1 g Biofalga uz 2 līdz 4 litri ūdeni. Smidzināt 3-4 reizes, ik pēc 20 dienu starplaikiem augšanas sezonas laikā. Izsmidziniet agri no rīta vai vēlu vakarā, izvairoties no smidzināšanas lietus laikā, stipra vēja vai galēju temperatūru apstākļos.

Mēslošana:

Atšķaidījuma proporcija ir 1 g Biofalga uz 3 līdz 5 litri ūdeni ar laistīšanu, 2 – 3 reizes augšanas sezonas laikā. Piezīme: vislabāk piemērots mehāniskai laistīšanas sistēmai kā, piemēram, laistīšanai ar izsmidzināšanu. Plūsmas laistīšanas iznākums var būt nevienmērīgs pārklājums, un rezultātā var būt zema efektivitāte.

Sēklu sakņu apstrāde:

Atšķaidījuma proporcija ir 1 g Biofalga uz 2,5 līdz 3 litri ūdeni. Mērcēšanas laiks mainās no 8 līdz 12 stundām atbilstoši sēklu mizas biezumam, sēklu higroskopiskajai spējai un apkārtējai temperatūrai. Piemērotā temperatūra sēklu mērcēšanai ir apmēram 20 grādos C. Šādu apstrādes šķīdumu var izmantot arī tieši uz sēklu dobes, kā arī uz saknēm un spraudeņiem pirms pārstādīšanas.