Saliekamas mebeles

Ne visi cilvēki zina, ka saliekamas mēbeles parādījās Senajā Ēģiptē. Šādas mēbeles ļauj paplašināt telpu un harmoniski jebkurā interjerā. Saliekama mēbele izgudrota priekš cilvēka ērtības. Ar šo mēbeli jūs viegli varēsiet atbrīvot vietu savā mājā, un to vienmēr būs iespēja paņemt līdzi ceļojumā. Mūsu uzņēmums aktīvi attīsta šo virzienu, visi mūsu centieni ir vērsti piedāvāt klientiem kvalitātivu saliekamo mēbeli. Saliekamo mēbeli var izmantot atputai dabā, organizējot izstādes, gadatirgus, banketus, piknikus, ta ir ideala priekš makšķerēšanas, un, protams, mājās saliekama mēbele nebūs lieka.

Saliekamo mēbeli ir viegli transportēt un to var ātri un viegli uzstādīt. Pie plusiem var pieskaitīt ka tas aizņem maz vietas un ražota no augstas kvalitātes materiāliem, plaša izmēru izvēle un izturība. Pamatā izmanto cieto metālu konstrukciju. Sia “Kalifeks” piedāvā augstas kvalitātes saliekamās mēbeles kas atbilst starptautiskiem standartiem un prasībām.

Ir daudz dažādu saliekamas mēbeles veidi: galdi, krēsli, dīvāni, saliekamās gultas, skapji, soliņi, zviļņi, nojumes, plaukti un tā tālāk. Mūsu kompānija piedāvā populārāko pozīciju, locījamais galds, kuru var izmantot gan telpās, gan ārā.

Pieejami divi izmēri:

  • Galda izmēri: 0 platums, 74m; garums 1, 80 m; augstums 0, 73m
    Salocīta veidā: 0, 74m; garums 0, 90 m; biezums 0, 09m
    Svars: 12.5 kg
  • Galda izmēri: 0 platums, 61m; garums 1, 22 m; augstums 0, 73m
    Salocīta veidā: 0, 61m; garums 1, 22 m; biezums 0, 04M
    Svars: 9.5 kg

Sūtiet savus jautājumus uz mūsu e-pastu vai zvaniet un mēs būsim priecīgi atbildiet uz viesim jautājumiem.