Zāģmateriāli

Koksne ir populārākais materiāls, ko izmanto būvniecībā. Koksnes izmantošanas spektrs ir ļoti plašs , to var izmantot ārējai un iekšējei apdarei, ka arī telpu apkurei.

Kokmateriāli ir vispārējs termins, kas attiecas uz dažāda veida koksni kurus izmanto kā būvmateriālus. Koka gabalus sagriež gar koka stumbru lai izveidotu taisnstūra vai kvadrātveida šķērsgriezumu. Zaģmateriālus izgatavo no lapu kokiem un skuju kokiem.

Kokmateriāliem, kurus izmanto celtniecībā, ir standarta izmēri, un tie ir sadalīti trīs kategorijās, atkarībā no biezuma. Zaģmateriāli ar nominālo biezumu, kas ir mazāks nekā 5 cm, klasificē kā dēļus. Zaģmateriāli ar nominālo biezumu no 5 līdz 13 cm, klasificē kā bārus.

Kokmateriāli ar 12,5 cm nominālo biezumu un vairāk klasificē kā apaļkokus.

Lapu koku zāģmateriāli - zāģmateriālu un kokapstrādes nozaru produkcija, kas ir izgatavota no lapu kokiem. Lapu koku zāģmateriāli ir viens no visbiežāk izmantotajiem materiāliem mēbeļu ražošanā.

Šis zāģmateriālu veids ir izgatavots no lapu kokiem, piemēram, ozols, bērzs, papeles, osis, apses;

Lapu koku zāģmateriāliem ir raksturīga augsta izturība un ilgs kalpošanas laiks, tos bieži izmanto celtniecībā un interjera dekorēšana. Lapu koku zāģmateriālu ir vairāk nekā par 30% stiprākas un izturīgākas neka skujkoku zāģmateriāli. Ilgtermiņa lietošanai ir ieteicama apstrādātu zāģmateriālus ar īpašu antiseptiķi. Mūsu kompānija piedāvā dažāda veida augstas kvalitātes lapu koku zāģmateriālus, kas atbilst visām nepieciešamajām prasībām un starptautiskajiem kvalitātes standartiem.

Mūsu uzņēmuma produktus raksturo augsta kvalitāte, mēs piedāvājam visu veidu zaģmateriālus, kas izgatavoti no lapu kokiem.